piątek, 22 czerwca 2012

Kolejne rozdanie u Marti!

Pewnie wszyscy już wiedzą, ale i tak poinformuję ;), trochę w końcu jestem zacofana ostatnio. Marti robi rozdanie i czas jest do poniedziałku 25 czerwce, do północy, więc zgłaszać można się jeszcze ;).

Pozdrawiam Was, Lyna_sama!!!

czwartek, 21 czerwca 2012

Pandora promocja Euro 2012!

Moje kochane strasznie się za Wami już stęskniłam. Lada dzień będę kończyła sesję w przyszłym tygodniu i w końcu przynajmniej na okres przed wyjazdem wrócę porządnie :). Mam nadzieję, że chociaż kilka z Was ucieszy się z faktu, że będę miała mały powrót niebawem :).
Teraz jednak chciałabym Wam pokazać mój jeden ze świeżych nabytków, który otrzymałam od Pandory. Ogromnie mnie ucieszył i ślicznie dołączył do mojej bransoletki, która powoli nabiera nowych kształtów. Inne nowości również Wam niebawem pokażę.
Mój nowy nabytek prezentuje się następująco. Jest to mała zgrabna piłeczka, dzięki której pozostanie w mojej pamięci miłe wspomnienie...
 A tak prezentuje się całość na moim nadgarstku:
Niestety Nasi Polacy szybko odpadli z turnieju, jednak my możemy cieszyć się Euro w bardziej kobiecy, przyjemny sposób. Na tą okazję Pandora przygotowała ciekawą promocję. 
Promocja Pandora
Gdybym sama już nie miała jednej bransoletki pewnie bym się skusiła ;).
A oto link to facebooka Pandory: https://www.facebook.com/pandorapolska 
Zapraszam! 
P.s. Pamiętajcie już niebawem wracam pełną parą ;)!
Dziękuję bardzo firmie Pandora Polska za to, że zechciała podjąć ze mną współpracę!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...